Načítám Akce

• akce již proběhla.

Večer chval

10/10/2020 @ 18:00 - 20:00

Večer chval je pro všechny, kteří se chtějí společně zastavit, zaposlouchat se do hudby a zamyslet se nad zajímavým tématem “sebe-láska”. Je láska bezpodmínečná? Musíme si ji něčím zasloužit? Máme se rádi bez podmínek a výčitek? O tom nám krátce řekne Roman Toušek. Na večeru chval bude ale převážně v hlavní roli kapela Hope Worship Band, kapela, která vznikla v loňském roce v Orlové a tvoří ji muzikanti několika různých církví. Na Večeru chval spolupracují YMCA Orlová a místní křesťanské církve – českobratrská církev evangelická, římskokatolická a církev bratrská, setkání je ale otevřeno všem bez ohledu na vyznání. Na této akci chceme propojit věřící křesťany, ale i nevěřící v Orlové a okolí, kteří si chtějí poslechnout dobrou hudbu. Chceme propagovat hudební styl worship music, který není v česku komerční. A také obohacovat kulturní život ve staré části Orlové. Míst k sezení a prostoru je v orlovském kostele dost, nebojte se přijít.

Datum:
10/10/2020