Načítám Akce

Otevřeno – ForFolk

12 května @ 17:00 - 19:00

dobrovolná

V den svátku všech maminek zveme na první v řadě pohodových koncertů prezentovaných pod společným názvem Máme pro vás OTEVŘENO a připravovaných letos poprvé ke zpestření návštěv kostela o víkendech v rámci projektu Otevřené chrámy od května do září.

Květnová neděle nabídne skvělou folkovou kapelu ForFolk.

Proč ForFolk? Protože kapelu tvoří ČtyřiFolkaři, kteří mají rádi folkovou muziku a její odnože. A taky, protože hrají ProLidi.

Kapela vznikla v roce 2022 z party muzikantů, kteří se přidali k dvojici Robin (Cowboy) a Ája z kapely Tempo di vlak a začalo to mezi nimi hudebně i lidsky fungovat. Hrají vlastní tvorbu, obohacenou převzatými písničkami Zuzany Navarové, Zuzany Michnové, Neila Younga, texty Josefa Kainara a dalších, které v novém kabátě posílají dál do světa…

Mezi první úspěchy kapely patří určitě 1. místo v oblastním kole Porty 2023 a postup do finále v Řevnicích, 3. místo ve finále Moravského vrabce v Karviné ve stejném roce. Loni byli k vidění např. v Country fontáně v Ostravě, na Festivalu na Pomezí, na AmfolkFestu Pulčín, FolkFestu Mohelnice, v ostravském klubu Parník, na několika Večerech v parku.
Slyšet jste je mohli na vlnách Country rádia, rádia Proglas v pořadu Jak se vám líbí, nebo v Českém rozhlasu – viz záznam koncertu Malá Ostrava ze studia ČR1, ze kterého mají své první CD.

Obsazení kapely:

• Robin Hill – kytara, zpěv
  • Silvie Hillová – Ája – zpěv, bonga, rytmika, flétna
  • Radek Duda – kytara, vokál
  • Dominik Horák – baskytara, vokál

Vstupné na všechny koncerty je dobrovolné.

Výtěžek bude využit k opravám varhan, aby mohly lépe a častěji sloužit svému účelu a přinášet radost všem.

Po koncertu srdečně zveme na faru k přátelskému posezení u kávy nebo čaje.

Plakát ke stažení

Datum: