Načítám Akce

• akce již proběhla.

Svatodušní vaječina

28/05/2023 @ 15:00 - 18:00

V neděli 28. května slavíme Seslání Ducha svatého. Mše svatá bude jako obvykle v 9:00 a 10:00 hodin v kostele. Co však bude výjimečné v tento den, je odpolední ekumenická bohoslužba za naše město v 15:00 hodin v našem kostele, kde se sejde nejen naše farnost, ale i orlovská farnost Slezské církve evangelické a. v. a místní sbor Českobratrské církve evangelické. Srdečně zveme k modlitbě za budoucnost našeho města zastupitele i veřejnost a také k následnému setkání při tradičním smažení vaječiny – letos ale netradičně v zámeckém parku za kostelem. Vynikající topinka s vaječinou bude připravena pro každého, stejně tak dobrá nálada s harmonikou a zpěvem. Tak neváhejte a projděte se v nedělním odpoledni až do Staré Orlové a seznamte se s námi.

V případě nepříznivého počasí se setkání po bohoslužbě bude konat v sálu na faře, vstup je vlevo od kostelních schodů.

Datum:
28/05/2023