V pátek 28. května večer se po roce opět otevřou kostely, aby přivítaly každého, kdo si je chce prohlédnout. Mezi 17:00 a 24:00 hodinou se otevře také náš katolický kostel v Orlové nad Starým náměstím, kostel evangelický Slezské církve evangelické a. v. na kopci směrem ke Kopaninám a také Husův dům Českobratrské církve evangelické na ul. Fr. Palackého.

U nás se můžeme těšit na koncert zpěvačky Anny a Terezie Vítek a hráče na akordeon Miroslava Orsága, povídání fotografa a cestovatele Marka Olšara o nejkrásnějších místech, která na svých cestách navštívil, můžete si prohlédnout náš kostel a něco se dovědět o jeho historii, nebo si popovídat s panem farářem.

Podrobný program večerů v orlovských církvích si můžete přečíst zde nebo přímo na stránkách Noci kostelů 2021.