Už o prázdninách jsme otevřeli malý obchůdek v naší farní sálce s oblečením z druhé ruky. Pokud si něco u nás koupíte, můžete si být jisti, že pomůžete i našemu kostelu. Známé rčení „práce jak na kostele“ je totiž víc než pravdivé… Od generální opravy kostela uběhlo jen osm let, ale stále je co opravovat. Máme problém s vlhkostí v základech i na nové střeše, stále na některých místech zatéká, chtěli bychom zpřístupnit i jižní věž…, prostě plány jsou a pořád je co řešit.

Takže pokud nám chcete pomoci, přijďte se podívat, popovídejte si s paní Julkou a třeba najdete něco hezkého do svého šatníku.

Máme otevřeno každé pondělí od 10:00 do 14:00 hodin a ve čtvrtky a pátky vždy před mší svatou – od 16:45 do 17:45 hodin. Těšíme se!