Už 22. ročník tradiční sbírky proběhne ve dnech 1. – 16. ledna 2022. V mnohých městech vyjdou opět do ulic skupinky malých koledníků s novoročním přáním s požehnáním, v naší farnosti v Orlové budeme mít možnost přispět do pokladničky v kostele v Orlové – Městě a v kapli v Orlové – Lutyni.

Sbírku podpoří také 5. 1. 2022 koncert Martina Chodúra v ostravském kostele sv. Václava v 18:00 hodin – můžete se na něj podívat v přímém přenosu na TV NOE.

Na Tříkrálovou sbírku lze přispět následujícími způsoby:

• navštíví vás nebo potkáte naše malé tři krále a přispějete do kasičky s logem Charity Česká republika,
  • přispět můžete do statických kasiček, které naleznete na úřadech, v kostelech či obchodech,
  • darovat lze prostřednictvím online koledy (do online kasičky můžete po skončení koledování přispívat po celý rok),
  • můžete též poslat bezhotovostní dar složenkou nebo na sbírkový účet (číslo účtu 66008822/0800, VS 777),
  • můžete zaslat dárcovskou SMS:

DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30
DMS KOLEDA 60 nebo DMS TRV KOLEDA 60
DMS KOLEDA 90 nebo DMS TRV KOLEDA 90

(více na www.darcovskasms.cz).
Aktuální situaci i novinky můžete sledovat na webu Tříkrálové sbírky, na Facebooku a Instagramu.
Přejeme vám šťastný nový rok 2022 plný zdraví, lásky, štěstí a radosti!