Načítám Akce

• akce již proběhla.

Život v (Boží) přítomnosti

11 června @ 17:00 - 12 června @ 21:00

Dvě přednášky a praktické ukázky kontemplace s jáhnem katolické církve Robertem Elvou Frouzem, kterého možná znáte z jeho loňské návštěvy Orlové.
Letos přijede v rámci ekumenického programu Spiritualita pro dnešek, který nabízí návštěvníkům bez ohledu na vyznání prostor k zastavení se, načerpání radosti a naděje. Zařazení meditací do denního programu člověka je totiž nejen uklidňující, ale i obohacující z hlediska prožívání a naplnění života. Meditaci doporučují psychologové, neurologové, fyzioterapeuté… Chvíle domnělého „nic nedělání“ výrazně pomáhají žít přítomností a více se z ní radovat.
Program setkání

Úterý 11. 06. – komunitní centrum 4Ka, Masarykova třída 1000, Orlová – Lutyně (bývalý finanční úřad), 1. posch.

• 17:00 hodin – teorie – 1. přednáška
  • 19:00 hodin – praxe – kontemplace

Středa 12. 06. – kostel Narození Panny Marie v Orlové – Městě, Staré náměstí (katolický kostel)

• 17:00 hodin – teorie – 2. přednáška