Poslední Akce

Svatodušní vaječina

Zveme na ekumenickou bohoslužbu za naše město v našem kostele a svatodušní smažení na Starém náměstí v Orlové - Městě.

Otevřeno – ForFolk

V den svátku všech maminek zveme na první v řadě pohodových koncertů prezentovaných pod společným názvem Máme pro vás OTEVŘENO a připravovaných letos poprvé ke zpestření návštěv kostela o víkendech v rámci projektu Otevřené chrámy od května do září. Květnová neděle nabídne skvělou folkovou kapelu ForFolk. Proč ForFolk? Protože kapelu tvoří ČtyřiFolkaři, kteří mají rádi […]

dobrovolná

Farní kavárna

Fara v Orlové - Městě Lidická 770, Orlová - Město

Třetí letošní kavárna na faře - přijďte si dát kávu nebo čaj a popovídat si s panem farářem Rafalem a kaplanem Mieczyslawem. Mše svatá je pouze v 9:00 hodin. Drobné občerstvení vítáno, stejně jako pomoc s přípravou a roznášením kávy a úklidem. Těšíme se na vás!